Doplňkový servis:

Degustační vinné menu

Na přání vybereme vhodná vína s podrobnými charakteristikami všech jednotlivých vín a sestavíme podle Vašeho zadání degustační menu. Vína jsou nabízena formou degustačních vinných menu, sami si můžete zvolit rozsah 3, 6 či 12 vín. Připravujeme také degustační menu kombinující jídlo s vínem. Výchozí jsou jídla navržená a připravená Vaším kuchařem, k nim doporučíme několik vhodných druhů vín. Degustační menu tvoří malá porce jídla a sklenice jednoho či několika vín. Hosté mají možnost posoudit souznění pokrmu a vína. Objevte kouzlo harmonie stolování.

Dárková balení

Pro Vás, Vaše partnery či přátele připravíme dárková balení vína. Dodáte-li nám logo Vaší firmy v elektronické podobě, zajistíme jeho vhodné zpracování a umístění na každé láhvi. S dodávkou takto připravených vín Vám pro potřebu Vašeho auditora zašleme i podrobné znění příslušných paragrafů zákona umožňující odpočet DPH a uplatnění vína do nákladů jako dárkového předmětu. Můžete ušetřit přes 40 % z ceny u každé láhve.

Tvorba nápojových lístků

Nabízíme vytvoření nápojových lístků pro restaurace, hotely a další subjekty podnikající v gastronomii. Na základě zkušeností a znalostí našich someliérů vybereme vhodné víno a skladbu nápojového lístku. Zajistíme i zpracování grafického návrhu a tisku vinných lístků dle Vašich potřeb. Tuto službu nabízíme pouze k prodeji vína, v případě vašeho zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, osobně se Vám bude věnovat náš obchodní zástupce, který Vám ukáže a vysvětlí všechny možnosti této spolupráce.